Vítej na oficiální stránce módní společnosti RELLECIGA®, která se věnuje zakázkové výrobě exkluzivních dámských plavek, v limitovaných kolekcích, ale i sériové výrobě trendových kolekcí. V naší nabídce najdeš plavky, které jsou výjimečné svým nápadem, detailem, barvami a střihy, které zvýrazní krásu ženského těla.

Jsme společnost, jejímž hlavním cílem je splnit tvé představy o úžasných plavkách. Klademe důraz zejména na kvalitu použitých materiálů, ruční výrobu a propracovanost každého kusu. V našem e-shopu najdeš plavky, ve kterých se budeš cítit velmi pohodlně a zároveň exkluzivní. RELLECIGA plavky jsou vždy trendy a cenově dostupné pro každou ženu. Vybrat si můžeš buď jednodílné plavky (monokiny) nebo dvoudílné plavky (bikiny) různých střihů.

 

Pro výrobu RELLECIGA plavek používáme odolné, exkluzivní materiály, jako je například Itálie Lycra, která je specifická svým hedvábným jemným povrchem. Pro odolnost, pružnost a přizpůsobivost plavek používáme Spandex a Nylon. Pro hebkost a jemnost je součástí plavek i Mikrovlákno. Barviva, které používáme jsou 100% Eco Friendly - to znamená, že jsou zdravotně nezávadné a neobsahují škodlivé součásti. Všechny plavky jsou ošetřeny metodou ochrany barvy +1, která zaručuje, že plavky vydrží zářivě barevné i po mnohonásobném použití. Kovové součásti našich plavek jsou ošetřeny galvanizací - speciální povrchovou úpravou, která zajistí trvalý lesk, ale hlavně ochrání kovové části před rezivěním a oxidací.

 

RELLECIGA® nejsou jen plavky, je to styl. Tak se připoj k naší komunitě "plavkových maniačok" a sdílej s námi radost z léta.

 

Facebook: https://www.facebook.com/RellecigaEurope/

Instagram: https://www.instagram.com/relleciga_official/