Značka RELLECIGA®  vznikla v profesionální krejčovské dílně specializující se na výrobu plavek, která byla založena v roce 1999. Již od počátku se specializovala na zákaznickou výrobu plavek pro různé americké značky. Více než deset let zkušeností s navrhováním, šitím a neustálým zdokonalováním plavek vyústilo v myšlenku vytvořit kolekci ikonických kousků plavek a založit novou značku s využitím nejlepších materiálů a designových standardů, které se doposud naučili. Tuto úlohu dostali bývalí designéři Relleciga a externí designéři z Paříže. První kolekce s názvem RELLECIGA vznikla v roce 2010 a měla být nabízena výhradně v USA. Bohužel, i přes slibný začátek, úspěch nepřišel a po dvou letech se sen o úspěchu začal vytrácet.

V roce 2013 se k hlavnímu týmu přidal Marian Glett. Jeho nápady přesvědčili investory, že RELLECIGA má potenciál stát se úspěšnou globální značkou. Díky jeho úsilí se značka rozšířila i na evropský trh. V následujícím roce byl oficiálně jmenován ředitelem RELLECIGA a přinesl do kolekcí evropské standardy designu.

Rok 2015 byl zlomovým okamžikem, kdy si značku RELLECIGA všiml tým z Amazon Marketplace a do necelého roku se stala nejrychleji rostoucí značkou bikin v Spojených státech. S tímto úspěchem byla v Evropě zřízena samostatná pobočka RELLECIGA a Marian Glett se stal jejím majitelem. Kreativní tým evropské pobočky se nachází na Slovensku, jen pár kilometrů od hranice s Českou republikou a Polskem.

Pod vedením nového majitele se evropský tým vydal na kreativní cestu, vytvářející exkluzivní limitované kolekce, které se vyznačují poutavým vzhledem a jedinečností. Tyto kolekce jsou převážně dostupné pouze pro zákazníky na Slovensku, v České republice a Polsku, čímž je zaručena exkluzivita jednotlivých kousků.

RELLECIGA je známá tím, že každý rok přichází s novými designy, které okouzlují milovníky plavek. Její jedinečnost spočívá v zručnosti týmu designérů, tvůrců vzorků a mistrů ve vlastní dílně, kteří dokonale ovládají nejen kvalitu výroby, ale i finální vzhled plavek.

Dnes je RELLECIGA synonymem pro inovaci, eleganci a špičkovou ruční výrobu v oblasti plaveckého designu. Každý rok značka překračuje hranice a určuje trendy, zanechávajíc nezapomenutelný dojem na každém, kdo přijde do styku s těmito unikátními výtvory.

 

RELLECIGA® nejsou jen plavky, je to styl. Tak se připoj k naší komunitě "plavkových maniačok" a sdílej s námi radost z léta.

 

Facebook: https://www.facebook.com/RellecigaPlavky/

Instagram: https://www.instagram.com/relleciga.cz/