Chci vyměnit / vrátit tovar. Jak mám postupovat?

Pokud ti naše zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, do 14 dnů od doručení ho můžeš vrátit nebo vyměnit za stejný design v jiné velikosti. Zboží musí být nepoškozené, nepoužívané, se všemi visačkami a v původním balení. Zboží, které si přeješ vrátit, nám spolu s fotokopií faktury a vyplněným formulářem zašli Českou poštou na níže uvedenou adresu. Peníze za vrácené zboží vracíme do 14 dnů od obdržení zásilky. Výměnný zboží posíláme obratem.

Adresa pro ČR zákazníky
Glett, s.r.o.

p.o.box 14

Bukovecká 106

739 91 Jablunkov

Vratný formulář najdeš na svém emailu nebo si ho stáhni zde. Vytištěný formulář vypiš perem co nejčitelněji a nejdetailnější. Relleciga.sk si vyhrazuje právo na neschválení vrácení zboží, který jeví známky viditelného nošení a nemá žádné chyby od výroby. Pokud máš jakékoliv dotazy ohledně vrácení zboží, klidně nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pá: 8:00 - 16:00) nebo e-mailem na info@relleciga.sk

Dokdy mohu zboží vyměnit nebo vrátit?

Pokud chceš provést výměnu zboží prostřednictvím e-shopu, musíš nám poslat zpět nevyhovující produkty a uvést ve formuláři jakou velikost stejného designu potřebuješ. Výměna za jiné zboží v rozdílné ceně není možná - v tomto případě doporučujeme vrácení a následně objednání jiného zboží. Jakýkoliv zboží zakoupené na www.relleciga.sk, se kterým nejsi spokojená, nám můžeš nepoškozené, nepoužívané, se všemi visačkami a v původním balení vrátit do 14 dnů od doručení. Zboží přijatý na sklad překontrolujeme a nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky ti vrátíme plnou sumu za vrácené zboží nebo v případě výměny za jinou velikosti zašleme obratem.

 

Formulář na vrácení zboží