UPOZORNĚNÍ! Od 8.7.2020 měníme možnost výměny zboží. Výměna bude probíhat formou vrácení zboží.

Chci vrátit zboží. Jak mám postupovat?

Pokud ti naše zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, do 14 dnů od doručení ho můžeš vrátit. Zboží musí být nepoškozené, nepoužívané, se všemi visačkami. Zboží, které si přeješ vrátit, nám spolu s fotokopií faktury a vyplněným vratným formulářem zašli poštou na níže uvedenou adresu. Zboží přijatý na sklad překontrolujeme a nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky ti vrátíme sumu za vrácené zboží. Pokud se ti zboží líbil a potřebuješ jen jinou velikost, tak stačí vytvořit novou objednávku.

Adresa pro ČR zákazníky
Glett, s.r.o.

p.o.box 14

Bukovecká 106

739 91 Jablunkov

Vratný formulář najdeš na svém emailu nebo si ho stáhni zde. Vytištěný formulář vypiš perem co nejčitelněji a nejdetailnější. Relleciga.sk si vyhrazuje právo na neschválení vrácení zboží, který jeví známky viditelného nošení a nemá žádné chyby od výroby. Pokud máš jakékoliv dotazy ohledně vrácení zboží, klidně nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pá: 8:00 - 16:00) nebo e-mailem na info@relleciga.sk

Dokdy mohu zboží vyměnit nebo vrátit?

Jakýkoliv zboží zakoupené na www.relleciga.cz, se kterým nejste spokojená/í, nám můžeš nepoškozené, nepoužívané, se všemi visačkami vrátit do 14 dnů od doručení.

 

Formulář na vrácení zboží