Chci vyměnit / vrátit tovar. Jak mám postupovat?

 

  • Nesedí ti velikost? Nevadí. Pokud ti naše zboží z důvodu špatné velikosti nevyhovuje, do 14 dnů od doručení ho můžeš vyměnit za stejný dizajn, v jiné velikosti. Vrať ho zpět na své náklady a my ti ho vyměněný pošleme zpět zdarma. Zboží musí být v době výměny na skladě. Velikosti nerezervujeme. I při výměně zboží můžeš použít vratný formulář kde nám poznačíš požadovanou velikost. Výměněné zboží posíláme obratem. Výměna za jiné zboží v rozdílné ceně není možná - v tomto případě doporučujeme vrácení a následně objednání jiného zboží.

 

  • Nepoškozené zboží, v původním balení, s hygienickými nálepkami a visačkami (pokud jej zboží obsahovalo) můžeš do 14 dnů od převzetí vrátit- a my ti vrátíme peníze. Zboží, které si přeješ vrátit, nám spolu s potvrzením objednávky a vyplněným formulářem (který najdeš níže) zašli na uvedenou adresu. Peníze za vrácené zboží vracíme do 14 dnů od obdržení a překontrolování zásilky. O přijetí a následně o vrácení platby, budeš informována prostřednictvím e-mailu. Zboží (při vrácení i výměně) musí být nepoškozené, nepoužívané, s visačkami (pokud jsou součástí), s vycpávkami na správném místě :) a v původním balení. Spodní díl je nutno zkoušet pouze na spodní prádlo, aby nedošlo k hygienickému znečištění plavek. Hygienicky znečištěné zboží Vám bude vráceno zpět.

Adresa pre ČR zákazníkov

Relleciga - Glett, s.r.o.

Jablunkov 1207
739 91 Jablunkov

Na adresu Jablunkov 1207 je možné posílat balíky kurýrem, Zásilkovnou nebo Českou poštou. Náklady na vrácení zboží hradí kupující.

Vratný formulář najdeš na svém emailu nebo si ho stáhni zde. Vytištěný formulář vypiš perem co nejčitelněji a nejdetailnější. Relleciga.sk si vyhrazuje právo na neschválení vrácení zboží, který jeví známky viditelného nošení a nemá žádné chyby od výroby. Pokud máš jakékoliv dotazy ohledně vrácení zboží, klidně nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pá: 9:00 - 16:00) nebo e-mailem na info@relleciga.cz

Formulář na vrácení zboží