Chci vyměnit / vrátit tovar. Jak mám postupovat?

Nesedí ti velikost? Nevadí. Pokud ti naše zboží z důvodu špatné velikosti nevyhovuje, do 14 dnů od doručení ho můžeš vyměnit za stejný dizajn, v jiné velikosti. Vrať ho zpět a my ti ho zdarma vyměníme. Zboží musí být v době výměny na skladě. Velikosti nerezervujeme. I při výměně zboží můžeš použít vratný formulář kde nám poznačíš požadovanou velikost. Výměněné zboží posíláme obratem. Výměna za jiné zboží v rozdílné ceně není možná - v tomto případě doporučujeme vrácení a následně objednání jiného zboží.

Nepoškozené zboží, v původním balení, s hygienickými nálepkami a visačkami (pokud jej zboží obsahovalo) můžeš do 14 dnů od převzetí vrátit- a my ti vrátíme peníze. Zboží, které si přeješ vrátit, nám spolu s potvrzením objednávky a vyplněným formulářem (který najdeš níže) zašli na uvedenou adresu. Peníze za vrácené zboží vracíme do 14 dnů od obdržení a překontrolování zásilky. O přijetí a následně o vrácení platby, budeš informována prostřednictvím e-mailu. Zboží (při vrácení i výměně) musí být nepoškozené, nepoužívané, s visačkami (pokud jsou součástí), s vycpávkami na správném místě :) a v původním balení. Spodní díl je třeba zkoušet na spodní prádlo, aby nedošlo k nehygienickému poškození plavek. V opačném případě Vám budeme muset část z původní ceny strhnout.

Adresa pre ČR zákazníkov

Glett, s.r.o.
p.o.box 14
Bukovecká 106
739 91 Jablunkov
Zásilky na náš P.O.Box lze posílat pouze Českou poštou! Neposílejte balíky kurýrem, protože je na našem P.O.Boxe nelze předat. Nezasílejte nám balíky ani na odběrné místa- takové balíky nelze vyzvednout a zbytečně zaplatíte poštovné!

Vratný formulář najdeš na svém emailu nebo si ho stáhni níže. Vytištěný formulář vypiš perem co nejčitelněji a nejdetailnější. Relleciga.cz si vyhrazuje právo na neschválení vrácení zboží, který jeví známky viditelného nošení a nemá žádné chyby od výroby. Pokud máš jakékoliv dotazy ohledně vrácení zboží, klidně nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pá: 9:00 - 16:00) nebo e-mailem na info@relleciga.cz
Stáhnout formulář

Máte dotaz k výměně nebo vrácení zboží?

    Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
    phone-handsetcross-circle