Datum zveřejnění: 30 června, 2020

Plavky s vysokým pasem jsou hit. Jaké postavě sluší?

Vysoký pas je trendy! Po legínách a džínách se do hledáčku módních influencerek dostaly i plavky s vysokým pasem. Jaké postavě sluší nejvíce?

Plavky s vysokým pasem nejvíce sluší ženám s postavou typu hruška a jablko

Klasické bikiny nejsou příliš lichotivé pro ženy, které mají plné tvary, široké boky nebo bříško. Úzce střižené boky a nízký pas kalhotek odhalují každý špíček a přitahují nechtěnou pozornost. Plavky s vysokým pasem naopak přivolají lichotky a dobrý pocit. Schovají nedostatky a vytvarují křivky, které obdivují muži i ženy.

Jak poznáte, jestli máte postavu typu jablko nebo hruška?

  • Jablko — Nemáte pas. Přes bříško jste stejně nebo více široká než v ramenou a v bocích. Trápí vás špíčky na bříšku nebo máte bříško vypouklé (melounovité). Vaší předností jsou ale dlouhé nohy a pěkný zadek.
  • Hruška — V pase jste užší než v ramenou a boky máte širší než ramena. Trápí vás „madla lásky” (boky) a větší zadeček. Pyšníte se ale štíhlým pasem. Věděli jste, že podle eposu Ílias a Odyssea měla právě krásná Helena Trójská postavu hrušky?

Stydíte se za své boky? Možná jen nevíte, jak je nosit. Vezměte si příklad s Jennifer Lopez, Beyoncé nebo Jennifer Love Hewitt.

Jak nosit plavky s vysokým pasem

Džíny, legíny i plavky s vysokým pasem si může dovolit každá. Jen je potřeba vědět, jak je správně nosit:

Pokud máte postavu přesýpacích hodin (úzký pas, ramena a boky stejně široká), můžete si dovolit všechny střihy i barvy. Vyzkoušejte rikini — plavky, které můžete nosit na šest různých způsobů. Mají rafinovaně odnímatelný pás, který z jednodílných plavek dělá dvoudílné. Pásek pak můžete nosit jako čelenku, náramek, zaplést do vlasů, nosit kolem kotníku…

https://www.relleciga.cz/rikini

Máte spíše chlapeckou postavu? Chybí vám prsa i zadek? Vybírejte jednoduchý spodní díl plavek a horní s romantickým nebo zdobeným vrchním dílem (jestli máte vypracovanou postavu, vybítejte místo romantického střihu sportovní). Skvěle vám padne vrchní díl z kolekce RIO. Vyhněte se kalhotkám s řasením na boku, budou na vás vypadat jako plenky.

Bříško se v malých kalhotkách špatně schovává. Ale jak jsme psali na začátku, postavě typu jablko kalhotky s vysokým pasem sluší. Bříško a boky kalhotky schovají a stáhnou, pokud jsou vysoce vykrojené opticky prodlouží nohy. Spodní díl plavek si vyberte v tlumených barvách, vrchní díl by měl být světlý, barevný nebo zdobený, aby odpoutal pozornost od spodní části těla.

Boky jako skříně”, zpívá Ewa Farná. A my tleskáme písničce i vašim křivkám. Postavě typu hruška plavky s vysokým pasem stáhnout boky, schovají bříško, vytvarují pevnou siluetu, opticky prodlouží nohy a nabídnou skvělou příležitost odvázat se ve výběru vrchního dílu. Ten by měl být výrazný — se vzorem, volánky, krajkami, push-up efektem nebo s překříženými šňůrkami. Budete vypadat jako bohyně!

Plavkové legíny stáhnou boky, zadek, stehna a schovají celulitidu

Na první pohled vás možná ani nenapadne, že se díváte na plavky. Plavkové legíny ale neuniknou pozornosti žádné sportovkyni ani té, které trápí až moc „materiálu” na bocích, zadečku a stehnech. Při sportu nabízejí bezpečí před nechtěným stáhnutím spodního dílu. Bez starostí můžete skákat do vody, hrát volejbal, surfovat a podnikat další dobrodružství. Plavkové legíny ženám plnějších tvarů dovolují skvělý pocit v tom, že stáhnou polštářky tuku a zakryjí celulitidu. Pastelové barvy, které jsme pro kolekci plavkových legín vybrali, dovolují kombinaci s různými střihy horního dílu plavek. vypadají skvěle i ke krátce střiženému tričku.

Plavky s vysokým pasem jsou oslavou ženských křivek. Může si je dovolit tedy každá žena, která je pyšná na své tělo. Relleciga vám nabízí sportovní, romantické i trendy střihy, ve kterých se budete cítit skvěle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle