Datum zveřejnění: 20 března, 2018

5 ověřených rad, které dostanou váš zadek do plážové formy

Zdá se, že počasí, které zuří tam venku, si to pořád nepřipouští, ale ani se nenadějeme a jedno z nejoblíbenějších ročních období, léto, je opět zde. Proto bychom si to dříve než matka příroda měli připustit především my ženy. Stále máme totiž dostatek času na to, abychom svou postavu dostali do plážové formy. A jelikož Relleciga vás ve štychu nikdy nenechá, sesbírali jsme pro vás několik skvělých cviků a tipů, díky kterým se v létě na pláži či koupališti za vámi zaručeně otočí nejeden mužský pohled. Dnes se zaměříme na jednu z nejsexy částí ženského těla – na zadek. Vzhůru do sportovního oblečení a pojďme na to!

Hezčí zadek díky vlastní váze. Stačí vám 20 minut denně

První tip, který jsme si pro vás připravili a zároveň samozřejmě otestovali, doporučujeme vyzkoušet všem ženám, které nemají čas chodit do posiloven a cvičení dokáží věnovat maximálně 20 minut ze svého rozlítaného dne a zároveň nevystrčit paty z domu. Petra je česká blogerka, která miluje zdravý životní styl a cvičení. Ve svém videu vás naučí, jak díky pár skvělým cvikům s vlastní váhou docílíte hezčí a pevnější zadeček. O tom, že její video zřejmě má pozitivní účinky, svědčí nejen množství pozitivních komentářů, ale i více než 270 tisíc zhlédnutí.

Pevný a sexy zadek díky cvikům v posilovně

Pokud patříte k ženám, které se doma do cvičení přinutit nevědí a lépe vám to jde v posilovně, následující video je pro vás to pravé, ořechové. Fitko sice poctivě navštěvujete, ale nejste si jisté v tom, které cviky vám pomohou dosáhnout krásný zadek ala Jennifer Lopez? V těchto 2 minutách najdete 10 cviků, které si jistě rychle oblíbíte a naučíte se jich. Mrtvý tah s činkou, leg press či hamstring curls – tyto pojmy více pro vás nebudou neznámou.

Cvičte podle sexy Jen Selter, přezdívané Booty Queen

Pokud nepočítáme Kim Kardashian, modelka a fitness diva Jen Selter má snad nejslavnější zadek na světě. Proslavila se právě svými tzv. belfies, jinak řečeno selfies svého pozadí. Nelze se však divit, že si ho Jen tak ráda fotí a muži se na něj tak rádi dívají. Je totiž přirozený a na rozdíl od zmiňované Kim, “nepodpořený” skalpelem šikovného plastického chirurga. Proto, pokud bychom vám měli doporučit někoho, kdo vás naučí skvělé cviky na zadek, s čistým svědomím říkáme jméno Jen Selter, přezdívané i Booty Queen.

Našli jsme pro vás ty NEJ aplikace s cviky na zadek

Žijeme v době, kdy se téměř každý řídí pravidlem “Bez mobilu ani na krok!” Nebudeme vás za to kárat, dnes vás za to naopak pochválíme. Právě do svého technologického smart miláčka si totiž můžete stáhnout aplikaci, která vám cvičení a cestu za vaším dokonalým pozadím nejen vždy připomene, ale vás ho i naučí a stane se vaším “kapesním fitness trenérem”. Abychom vám ušetřili čas, otestovali jsme za vás hned několik aplikací, které jsou zaměřeny na cviky na zadek. Vybrali jsme 2 nejlepší:

Daily Butt Workout – Fitness

Pokud nejsou vaše znalosti angličtiny právě nejlepší, potěší vás fakt, že touto aplikací vás bude provázet i český jazyk. Další výhodou je cvičení podle reálních videí. Aplikace má však poměrně zastaralý vzhled, proto pokud si potrpíte na pěknou ženskou grafiku, máme pro vás tip číslo 2.

Aplikácia Daily Butt Workout – Fitness pre iOS | Aplikácia Daily Butt Workout – Fitness pre Android

Butt Workouts and Fitness App

Jak jsme již zmínili, při této aplikaci vás potěší hlavně její nadčasové zpracování a pěkná grafika. Cvičit budete podle sympatické animované slečny a celým cvičením vás bude provázet příjemný ženský hlas vaší nové virtuální trenérky, avšak anglicky mluvící.

Butt Workouts and Fitness App pre iOS | Butt Workouts and Fitness App pre Android

Sex nebo tzv. postelové fitness

Poslední rada, kterou máme pro vás připravenou, je možno mírně atypická a v tomto seznamu jste ji nečekali, ale věřte, že jí patří čestné místo. Jak již jistě velmi dobře víte, milování s vaším partnerem je pro vaše tělo i organismus prospěšné z opravdu mnoha důvodů. Nejenže utužuje vztah či odbourává stres, ale i tvaruje zadek. Přesně tak milé dámy, nemýlíte se, dobře vidíte. Zřejmě si ani neuvědomujete, jak moc během milostných radovánek s vaším milým zapojujete a posilujete právě hýžďové svaly. Opravdu skvělá rada na závěr, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle