Datum zveřejnění: 18 ledna, 2022

7 tipů, díky kterým bude váš rok 2022 úžasný

Nový rok, nové já? I vás to už otravuje poslouchat? Zapomeňte na velké předsevzetí, na které zapomenete již v březnu. Zaměřte se na pár drobností, které změní váš život k lepšímu.

Nový rok je magický čas, kdy kreslíme tlustou čáru za předchozími měsíci a s očekáváním hledíme na to, co nám život přinese.

Rok 2021 byl v mnohém, no … Odlišný. Co dělat, abyste si tento rok užili? Máme pro vás pár tipů.

1. Zaměřte se na to, co dokážete ovlivnit

Mnoho lidí se trápí nad věcmi, nad nimiž nemají kontrolu. Zamyslete se nad problémem, který vás trápí – dokážete ho vyřešit? Nebo se jen točíte v kruhu? Pokud nedokážete situaci změnit, nechte ji jít. Vložte svou energii do věcí, které dokážete ovlivnit.

2. Myslete na pozitiva

Každý z nás se setkává s nepříjemnými momenty. Důležité je, jak na ně zareagujeme. Ať je situace jakákoliv těžká, vždy můžete najít něco dobrého. Snažte se dívat na problémy s pozitivním přístupem. Zda je hrnek poloprázdný nebo poloplný, závisí jen od vašeho postoje.

3. Buďte vděční

Vděčnost uvolní frustraci z toho, co všechno nemáte a ukáže vám hojnost ve vašem životě. Pomoci vám může například deník vděčnosti, do kterého si můžete každý den napsat, za co jste vděční. Zkuste to a uvidíte, jak výrazně to zlepší váš život.

4. Nehladujte,hejbejte se

Namísto počítání každé kalorie si dopřejte více pohybu. Běh, jóga, rychlá chůze – to vše pomůže vašemu tělu i mysli. Nenuťte se do sportů, které jsou populární, nebo je dělají známé celebrity. Hledejte, který druh pohybu vyhovuje vám.

Kvalitní oblečení pro sportování najdete v naší nové kolekci Relleciga Sports.

5. Pokud začínáte cvičit, nepřeceňujte se

Pokud nejste zvyklí běhat, nedejte si ihned za cíl zaběhnout deset kilometrů. Začněte postupně. Zaběhněte deset minut, udělejte několik jednoduchých jógových pozic, udělejte pár cviků na břicho nebo zadek. Začněte v malém a postupně přidávejte. Takto vám vydrží motivace cvičit a ještě si to i užijete.

6. Pečujte více o své duševní zdraví

Duševní zdraví je stejně důležité jako fyzické zdraví. Nesledujte jenom číslo na váze nebo konfekční velikost. Vaše zdraví a štěstí začínají ve vašem nitru. Nedovolte stresu, dramatu a úzkosti, aby probrali kontrolu nad vaším životem. Naučte se nechat věci odejít.

Pár minut na jógové podložce uvolní od bolesti zad, zpevní střed těla a pomůže vám vypustit stres z hlavy. Vyzkoušejte naše kvalitní jogové podložky z kaučuku, díky kterým bude cvičení radostí.

7. Dělejte si čas jen pro sebe

Masáž, meditace, čtení knihy … Najděte si čas jen pro sebe. Dopřejte si prostor, který patří pouze vám a užijte si ho. Můžete to brát jako rande sami se sebou.

Ať už byl rok 2021 jakýkoliv, věříme, že následující měsíce budou pro vás jen a jen lepší.

Relleciga vám přeje vše dobré v roce 2022!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle