Datum zveřejnění: 9 ledna, 2018

Malé nebo velké prsa? Dokonalý dekolt docílíte výběrem správných plavek

Jen zřídkakdy se stává, že jsou ženy se svou postavou spokojeny. Ty, které mají malá prsa, si říkají: “Proč nebyla matka příroda ke mně štědřejší?” No a ty s bujným dekoltem zase vědí, že sehnat vytoužené plavky je častokrát hotovou výzvou. V takových okamžicích si dokonce přejí, aby se v horních partiích na slavnou Pamelu Anderson podobaly alespoň o kousek méně.

Milé dámy, nyní nastává ta chvíle, kdy pochopíte, že ať už patříte do první nebo druhé kategorie, v plavkách můžete vypadat kouzelně s každým typem poprsí. Stačí si jen dobře vybrat a znát pár osvědčených triků. A my vám je právě v této chvíli prozradíme.

Ženy s malými prsy

Hned úvodem si třeba ujasnit jedno – mít malé prsa není nevýhodou. Záleží jen na tom, ze kterého úhlu pohledu se na ně díváte. Víte, kolik žen vám je závidí? Při výběru plavek se totiž můžete dosyta vyřádit a projevit například svou hravost. Ale pojďme na to pěkně popořadě. Existuje totiž několik fint, na které při výběru plavek nesmíte zapomenout.

Vycpávky do plavek – push-up efekt

Push-upky, nebo, pokud chcete plavky s vycpávkami, jsou geniálním vynálezem. Do správných rozměrů totiž pozvednou nejen vaše prsa, ale i sebevědomí. Dnes jsou již na výběr dokonce různé velikosti vycpávek. Například na našem Relleciga e-shopu naleznete plavky s mírným Push Up efektem, Push Up plavky, no a do třetice i Super Push Up plavky. Vaše prsa vyzvednou výše a dodají jim správný tvar. Oklamat přírodu se najednou nezdá být tak složité, že?

Zdroj: https://www.instagram.com/katy.hrich/ | https://www.instagram.com/fitsandrus/

Střapce, volánky, pestré vzory a barvy

Na rozdíl od dám s velkými prsy, vy si můžete dovolit sáhnout po takových bláznivých vrchních dílech, na jaké si jen vzpomenete. Právě volánky, třásně, řasení, pestré vzory a barvy jsou osvědčeným trikem, který vaše poprsí opticky zvětší. Nebojte se sáhnout ani po metalických barvách, které odrážejí světlo a také maximalizují objem.

Bandini bez ramínek? Pro vás to pravé

Pojem bandeau nebo tzv. bandini, je možná pro vás neznámý, ale ukrývá se pod ním střih, který je oblíbený již několik sezón. Jde o pás látky bez ramínek, který končí nad prsy a dokonale odhaluje dekolt, ramena i záda. Bandini se hodí ženám s menšími prsy právě z důvodu, že větší prsa potřebují oporu, kterou bezraménkové bandini prostě neposkytnou. Nezapomínejte však na to, že bandini bez ramínek a vycpávek mají jemně minimalizující efekt. U nás v Relleciga naleznete bandini nejrůznějších typů.

Trojúhelníkové? Ano, ale …

Milované trojúhelníky snad nikdy nevyjdou z kurzu. Opět je však třeba připomenout, že ani u tohoto typu nelze zapomínat na vycpávky do plavek. Trojúhelníkové bikiny bez výztuže a Push Up efektu totiž nepozdvihnou menší prsa tak, aby působily opticky větší. Pokud však patříte k šťastlivkám, které se mohou pyšnit “malými, ale pevnými” nemusíte se bát sáhnout po jakémkoliv typu trojúhelníkových plavek.

Zdroj: https://www.instagram.com/grlinthecurl/ | https://www.instagram.com/olgatarnovski/

Ženy s velkými prsy

Muži jsou z nich paf a ženy s malými prsy vám je závidí. Pokud však patříte k těm, kterým matka příroda v horních partiích nadělila trošku více než měla, víte, že velké poprsí dokáže nadělat i pořádnou “šarapatu”. Minimálně při výběru plavek. Když se však naučíte, které jsou pro vaše bujné vnady těmi správnými, nákup bikin pro vás už nikdy nebude noční můrou.

Zpevněný vrchní díl je základ

Zlaté pravidlo zní – dopřejte svým velkým prsům stabilitu. Jak na to? Všité košíčky prsa nejen zpevní, ale i krásné vytvarují. Nezapomínejte také na to, že i pojmy jako velká prsa a vycpávky patří k sobě. Ať už zvolíte plavečky s výztuží nebo decentním Push Up efektem, výsledkem boudu opět krásně vyzvednuty prsa, na kterých nechá oči nejeden muž.

Zdroj: https://www.instagram.com/andrealieskovska/

Uvazování kolem krku udrží vše na správném místě

Ať už toužíte po dvoudílných nebo jednodílných plavkách, zkuste tento rok vsadit na uvazování kolem krku. Tento typ plavek totiž prsa pěkně vyzvedne a uzlem si můžete jednoduše regulovat úroveň pozdvižení.

Netrýznite se tenkými ramínky

Máte před očima červené rýhy, které vám na ramenách zanechali tenká ramínka vašich bikin? Řekněte jim “Sbohem!” A při výběru dalších plavek se kromě výše zmíněných tipů soustřeďte i na ramínka. Váš obdařen dekolt totiž potřebuje pořádnou oporu, kterou mu ramínka jako šňůrka do tenisek jednoduše nedopřejí. V tomto případě tedy platí, čím tlustší ramínka, tím pohodlněji se budete cítit. 

Bandini se zpevněním

O bandini už dnes řeč byla. Pokud máte velké prsa, ale tento druh plavek jednoduše milujete, máme pro vás řešení. Dnes je již na trhu dostupných mnoho typů, proto, pokud bandini, tak vám doporučujeme sáhnout po těch, ke kterým je v balení jedno nebo dvě ramínka, a samozřejmě s přiměřenými vycpávkami. I v bandini totiž musíte svým velkým prsům dopřát potřebnou oporu a zpevnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle