Datum zveřejnění: 20 července, 2023

Festival Krásy 2023 – Relleciga je partnerem Miss Supranational, Mister Supranational a Miss Polska!

Beauty Festival se konal 14. – 16. července 2023. Do Nowy Sącz přijeli zabojovat o tituly Miss Polsko, Miss Supranational a Mister Supranational ty nejkrásnější tváře z Polska a celého světa.

Poprvé v historii představila Relleciga své nejnovější kolekce plavek na kandidátkách. Jste zvědaví, jak vypadaly tyto tři dny plné vzrušujících zážitků? Podívejte se níže!

Miss Supranational 

O korunku Miss Supranational 2023 bojovalo 65 kandidátek z celého světa. Polsko reprezentovala Miss Polska 2022 – Aleksandra Klepaczka.

Na pódiu jsme mohli obdivovat výkony Shontelle, Sara James Gromee a Sara Chmiel. Účastnice Miss Supranational se objevily na krásných modelech oblečení a v neonově zelených plavkách Relleciga z kolekce Neon v kombinaci s tunikou broskvové barvy.

Všechny kandidátky vypadaly krásně, ale titul Miss Supranational 2023 mohla získat jen jedna z nich. Výsledky byly následující:

titul vicemistra získal Ngan Dang Thanh z Vietnamu.
Na 3. místě skončila Emma Rose Collingridge z Velké Británie
2. místo – Sancler Frantz z Brazílie
Pauline Amelinckx z Filipín byla vyhlášena jako 1. vicemiss
Titul Miss Supranational 2023 získala Andrea Aguilera z Ekvádoru.
 Gratulujeme!

Gala Miss Supranational spolu s prohlídkou plavek Relleciga si můžete prohlédnout zde.

Miss Polski 

O titul nejkrásnější Polky bojovalo 32 kandidátek. Prestižní gala vysílala živě televize Polsat. Hostiteli akce byli Ilona Krawczyńska, Paulina Sykut-Jeżyna a Krzysztof Ibisz. Na pódiu vystoupili Blanka, Kasia Moś a Filip Lato.

Na plavkovou přehlídku jsme pro vás připravili růžové a oranžové plavky z kolekce Neon. Celek doplňovala dlouhá vázaná spodnička ve stejné barvě.

Výsledky soutěže Miss Polsko 2023 byly následující:

IV. Vicemiss: Martyna Ruranska (Dolní Slezsko)
III. Vicemiss : Patrycja Jarocka (Lublinské vojvodství)
II. Vicemiss : Dominika Staniaszek (Mazovské vojvodství)
I. Vicemiss : Julia Marcinkowska (Velkopolské vojvodství)
Miss Polska 2023 se stala Angelika Jurkowianiec z Opolského vojvodství!

Angelika pochází z Namysłówa, studuje lékařskou analytiku a pracuje na zubní klinice a v budoucnu se chce stát specialistkou marketingu a projektového managementu v módním průmyslu.

Mister Supranational

Letos jsme se stali i partnerem nejkrásnějšího muže – Mister Supranational 2023! O korunku bojovalo 35 reprezentantů z celého světa. Polsko zastupovalo Daniel Tracz – účastník šestého ročníku programu “Top Model”.

Kandidáti se představili v královsky modrých pánských plavkách Relleciga.

Hostiteli večeře byli: Jo Ann Strauss a Martin Fitch. Letošní volby Mister Supranational poctily svými vystoupeními takové hvězdy jako Daria Marx, Monika Lewczuk, Effy a Mattia Rosiński s kapelou BEMY. V porotě soutěže usedli: Luis Galvez Blanco – Mister Supranational 2022, Marcelina Zawadzka, zpěvačka Shontelle, Srinidhi Ramesh Shetty – Miss Supranational 2016 a nová Miss Supranational 2023 – Andrea Aguilera.

Finální pětkou Mister Supranational 2023 byly: mistr Kamerun, mistr Korea, mistr Brazílie, mistr Nizozemsko a mistr Španělsko. Nakonec korunu získal mistr Španěl – Iván Álvarez.

Celý galavečer Mister Supranational 2023 si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle