Datum zveřejnění: 12 února, 2022

Valentýn jako nikdy — s partnerem i single

Podléháte valentýnskému šílenství nebo vás tento den nechává chladnými? Ať je to u vás jakkoliv, věnovat jeden den v roce lásce, je dobrý nápad v každém případě. Ať už jste v partnerském vztahu nebo si užíváte single život. Oslavte letošní Valentýn tak, jak nikdy v životě! 

Tipy pro nezapomenutelný Valentýn ve dvou

Láska a sex. To jsou první dvě slova, která napadnou většinu lidí, když se řekne Valentýn. Svátek však oslavuje partnerskou lásku, proto by hlavním aktérem měla být intimita — ne výhradně erotická. Mluvíme o blízkosti, důvěře, výjimečnosti spojení a odevzdáním se druhému se vším všudy. Kolik času nám ale v běžném dni zbývá pro vnímání tohoto spojení? Jsme zahlceni prací, telefonem, chytrými hodinkami, mainstraemem, domácností, běžnými starostmi a v tento den díky marketingu také pocitem, že musíme koupit dokonalý dárek.

Přitom nejkrásnější dárek pro zamilované je čas strávený spolu. Vsaďte na jednoduchost. Zapomeňte na organizovaný čas a povinnosti. Že 14. února musíte do práce? Okej, tak si udělejte Valentýn o den později. Schovejte mobily, vypněte televize, povolená je jen hudba v pozadí. Dejte si snídani v posteli — i kdyby to měla být gigantická porce palačinek. Dívejte se na sebe, mluvte spolu, vzpomínejte, starejte se jeden o druhého. Nic neplánujte. Vycházejte z momentálních potřeb. Řekněte si, proč se milujete. Mohou to být drobnosti, třeba jak ho milujete za to, jak si skousne ret, když vás vidí v jeho oblíbené mikině. Užívejte si jeden druhého.

Že přeci jen chcete dát své lásce věcný dárek? Vyberte si jeden z našich valentýnských tipů:

  • chytré hodinky jsou v kurzu, vyberte takové, které se párují s partnerovým mobilem a oblíbenými aplikacemi,
  • šperky pro páry jsou krásným gestem i estetickou záležitostí, co třeba náramky z léčivých kamenů — pro vás ozdobený stříbrným přívěskem, pro něj makrame uzly,
  • je romantická duše? Bude milovat dopis z lásky plný dvojsmyslů, krásných vzpomínek a slov, které jste ještě neřekla nahlas,
  • zážitkové dárky vám dávají skvělou příležitost si užít jeden den lásky na víc. Nabídka je bohatá — od gastronomických výletů, přes adrenalinové sporty, relaxační pobyty až po netradiční ubytování v zámku, na hausbótu nebo stromovém domě.

Valentýn si báječně užijete, i když jste single

Ano, den svatého Valentýna je věnovaný lásce mezi partnery, ale proč si ho neužít i single? Máte se přece ráda. Začněte už ráno. Napište si upřímnou valentýnku — proč se máte ráda a co si pro sebe přejete. Obdarujte se dárkem, po kterém dlouho toužíte — parfém, outfit, kniha, kosmetika, nebo také den plný odpočinku, hudby, péče, dobrého jídla a rozmazlováním sebe sama. Že vám bude i tak smutno? Pozvěte kamarádku! A nezapomeňte ji připravit valentýnský dárek, třeba sklenici na víno s osobním vzkazem. 

Vymaňte se z klišé kolejí oslavovaní Valentýna večeří při svíčkách a oslavte den lásky tak, že se budete cítit milovaná a milující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle