Datum zveřejnění: 6 listopadu, 2020

Není důležitá velikost, ale styl – jak může v plavkách vypadat dobře každý typ postavy

Ať už máte menší prsa, širší boky a zadek, nebo vás trápí větší bříško, správným výběrem střihu plavek můžete vyzvednout své přednosti. Jak si vybrat plavky a kterým střihům byste se měli vyhnout?

Která žena může říci, že alespoň jednou nezažila nepříjemný pocit, když se měla na koupališti, ve wellness nebo na pláži svléknout do plavek? Když přijde na postavu, často jsme k sobě velmi sebekritické. Víme vystát jámu před zrcadlem a kriticky hodnotíme každý kousek svého těla.

Přesto lze správným výběrem plavek vyzdvihnout přednosti a zakrýt nedostatky bez ohledu na vaši konfekční velikost či typ postavy. I vy se můžete cítit v plavkách sebevědomě, sexy a sama sebou.

Jak si vybrat plavky?

Každá postava je unikátní, a tedy každé ženě bude lichotit jiný střih plavek. Zatímco jedna žena bude vypadat úžasně v neonovém crop-topu se spodním dílem s brazilkovým střihem, jiná žena bude zářit v romantických pastelových trojúhelníčkách s klasickým střihem spodního dílu. 

Co je nejdůležitější při výběru plavek?

1. Komfort
Sebevědomí je nejsexy věc, kterou můžete nosit – u bazénu nebo mimo něj. Vybírejte si plavky, ve kterých se budete cítit komfortně a nebudete si je neustále upravovat, vytahovat výše nebo zakrývat partie, které nejste zvyklá odhalovat.
2. Strih, vzory a farby
Vybírejte střih, který bude lichotit vašemu typu postavy. Snažte se dostat do popředí křivky, na které jste hrdá. Světlé barvy a výrazné střihy přitahují pozornost, zatímco tmavší barvy jsou vhodné pro odpoutání pohledů.
3. Materiál
Vybírejte si jen plavky z kvalitních materiálů. Všechny Relleciga plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních elastických materiálů a některé části plavek jsou ručně došívané. Při správné péči vám plavky vydrží několik sezón.

Rady pro výběr plavek:

  • Plavky by měly příjemně sedět.
  • Neměly by vás tlačit, ani by vám neměly být příliš volné.
  • Měli byste se v nich volně hýbat.
  • Měli byste se v nich cítit dobře.

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Tak, jak se při konturování obličeje snažíme vytvořit souměrnost, stejně to platí i při výběru plavek. Při výběru plavek myslete na proporce vzhledem k vašemu typu postavy.

Jaké typy postav známe?

Postava přesýpací hodiny

Postava ve tvaru přesýpacích hodin je proporčně souměrná. Ženy s tímto typem postavy mají plnější prsa, které jsou vyvážené širšími boky. Pás je v porovnání s boky a prsy úzký.

Pokud máte tento typ postavy, při výběru plavek se nemusíte omezovat. Můžete sáhnout prakticky po jakémkoliv střihu plavek, který bude vyvážený.

Postava hruška

Ženy s postavou hrušky mají ve srovnání s prsy širší boky a zadek. Abychom takovou postavu opticky vyvážily, je fajn zaměřit se na vrchní díl plavek, který by měl být výraznější.

Nebojte se barev, materiálů či výrazných detailů vrchního dílu. Naopak, spodní díl plavek by měl být méně výrazný. Vyhněte se detailům po bocích, jako je například šněrování.

Postava obrácený trojúhelník

Při postavě ve tvaru obráceného trojúhelníku je vrchní část těla proporčně šíří oproti spodní. Znamená to, že ženy s takovou postavou mají širší ramena a užší boky.

Při tomto typu postav se můžete odvázat s výběrem spodního dílu. Hrajte se s pestrými barvami a nebojte se také střihů se šněrováním po bocích. Vrchní díl by měl být méně výrazný.

Postava jablko

Ženy s postavou jablko mají oblejší tělo. V tomto případě je důležité vybrat střih plavek, který opticky nadefinuje pás.

Zvolte barvy a střihy, které opticky vytvářejí užší pás. Vhodným střihem bude naše kolekce multiway plavek se spodním dílem s vyšším pasem, vrchním dílem s vyjímatelnými vycpávkami a odepínatelným středem. Plavky krásně vytvarují pás a můžete je nosit na více způsobů.

Co dělat, když …?

Mám do plavek příliš malá prsa?

Pokud vám příroda nenadělila větší velikost košíčků, nezoufejte. Zvolte barevnější horní díl – například Marianne 3D plavky, které opticky zvětší dekolt. Sáhnout můžete po vyztoužených vrchních dílech, které dodají objem a pohodlně vám také bude v samodržících plavkách.

Mám do plavek příliš velké prsa?

Vybírejte z plavek s dostatečnou podporou. Vyhněte se samodržícím plavkám a sáhněte spíše po nevyztužených trojúhelníčcích, braletech nebo crop-topu. Líbit by se vám mohla naše Active kolekce.

Mám příliš široké boky a zadek?

Vaše tvarované křivky Venuše nejlépe vyniknou v jednoduchých spodních dílech plavek. Pokud nejste spokojená se svými boky a zadečkem, upřete pozornost na vrchní díl plavek.

Mám větší bříško?

Sáhněte po spodním díle s vysokým pasem, který je hitem. Elegantně zakryje vaše bříško a opticky prodlouží nohy. Spodní díl plavek s vysokým pasem jistě ocení maminky po porodu.

Mám strach svléknout se do plavek?

Ne každá žena se cítí komfortně v plavkách. Na to, abyste vyrazili k bazénu nebo na pláž však nepotřebujete velikost číslo 36, dlouhé nohy řecké bohyně, ani ploché bříško. Každá postava je krásná.

Pohrajte si se střihy a vzory a najděte plavky, které vám budou lichotit. Vyberte si nádherné plavky, ve kterých se budete cítit úžasně a sebevědomě a užívejte si vody bez OMEZENÍ. U nás v Relleciga najdete desítky střihů pro všechny typy postav.

Jak si vybrat plavky Relleciga?

U Relleciga si můžete nakombinovat plavky podle vašich představ. V e-shopu si zvolte odlišné typy vrchního dílu (push-up, trojúhelníčky, samodržící, crop-top) a spodního dílu (klasický, brazilkový, vysoký pás, tanga). Nebojte se kombinovat střihy a barvy.

Pokud upřednostňujete jednodílné plavky, vyberte si z našich monokin. Plavky také můžete vybírat podle kolekcí – od neonové až po romantickou pastelovou. Neustále vám přinášíme nové kolekce a střihy, které polichotí každé postavě.

U nás v Relleciga má místo každá žena

Zasloužíte si cítit se v plavkách pohodlně a sebevědomě bez ohledu na váš typ postavy či konfekční velikost. V Relleciga nemyslíme pouze na ženy s postavou jako z módního katalogu, ale na všechny typy postav.

Kombinujte střihy, barvy a kolekce, které vám dodají sebevědomí. Hrajte se, bavte se a užívejte si relax s Rellecigou.

A když mluvíme o relaxaci jakou je například jóga máme pro vás i malý tip na sportovní doplňky jako jsou naše profesionální kaučukové nebo klasické podložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle