Datum zveřejnění: 18 prosince, 2017

Kde koupit nejkrásnější plavky? 5 důvodů, proč se nebát našeho e-shopu

Podejďete k oknu a zahleďte se ven. Co vidíte? Jsou jen dvě možnosti: Venku vládne paní Zima a místo, kde se právě nacházíte, je ukryto pod sněžnou peřinou. A ta druhá možnost, deštěm smáčené ulice jen těžko vidíte přes hustou mlhu. To je ta méně příjemná možnost.

Ať už jste se ztotožnili s první nebo druhu možností, v obou případech se často stává, že nejraději ze všeho by ste si sbalili kufry a vypadli někam k moři, třeba na Kubu nebo na wellness. K tomu však potřebujete plavky, no ty, které sice na vás v létě vypadaly fantasticky, se dnešního dne nedožili. A tak si zřejmě kladete otázku: “Kde koupit plavky teď v zimě?” Jakoby vám na Kubě řekli: “Hola!” Jste totiž na správném místě. Přesvědčíme vás o tom následujícími 5 důvody:

1. Pokud nepřijdete vy do Relleciga, přijde Relleciga k vám

Co chceme tímto příslovím říct? Pokud zrovna nemáte čas, zastavit se v jedné z našich prodejen, ve dne i v noci je vám kompletní nabídka plavek k dispozici na našem e-shopu. Nezáleží na tom, zda je právě horké léto nebo naopak sychravá zima. Přes e-shop si můžete koupit plavky i mimo sezonu.

Zdroj: www.relleciga.sk

2. Vraťte nebo vyměňte až do 14 dnů

Plavky, které vám přišly, vám nesedí, protože šlo o dárek od přítele, který vaše proporce zřejmě nemá úplně v oku? Nebo jste si nakonec rozmysleli, že namísto plavek bez Push Up efektu, chcete raději ty se Super Push Up efektem? Nevadí! Na vrácení či výměnu máte až 14 dní. A my už tušíme, kdo bude novou českou Pamelou;)

3. Ani se nenadějete a máte je doma! I když nejste ze Slovenska

Dovolená za rohem a vy pořád nemáte své vysněné plavky? Žádný problém! Pokud si je objednáte z našeho e-shopu, doma je budete mačkat v rukou již do 48 hodin. Pro nás není překážkou, ani pokud jste od nás na míle daleko. Jak se říká “Láska hory přenáší.” Doručíme vám je i na kraj světa a to do několika dnů.

4. Ženská krása má mnoho podob – od XS, až po XL

Nízká, vysoká, štíhlá, kypřejší. Každá žena je jiná, každá žena je jedinečná, každá žena je krásná! Za tím si stojíme a tím se i řídíme. Důkazem toho je fakt, že na našem e-shopu koupíte plavky od XS až po XL. A protože si zároveň uvědomujeme, že ne každá žena má míry andílků značky Victoria´s Secret, kombinace rozdílné velikostí spodního a vrchního dílu je u nás samozřejmostí.

Zdroj: https://www.instagram.com/kuruczklaudia/ | https://www.instagram.com/janahrmi/

5. Muži nezvládnou výběr plavek? Hloupost a mýtus!

Pokud na náš e-shop zavítají odvážní muži, kteří se rozhodli, potěšit přítelkyni novými plavkami, lze je naše široká nabídka, plná různých střihů a pestrých barev, zpočátku vyleká. Jakoby jsme viděli strach v těch jejich zmatených očích. Pánové, klid. Mysleli jsme i na tuto situaci. Rádi vám pomůžeme při výběru velikostí a odpovíme vám na všechny vaše otázky. Telefonicky, mailem nebo i přes Facebook zprávy, ale nemáme problém ani s telegramem či poštovním holubem. Nebudeme vás trápit ani dárkovým balením. Relleciga plavky k vám docestují v luxusním balení. Pro potěšení vaší polovičky uděláme prostě vše, co je v našich silách.

Pokud si příště položíte otázku “Kde koupit plavky v tomto nečase?”, Možná díky těmto řádkům budete vědět, že náš e-shop je tím pravým místem. A možná díky těmto řádkům už teď víte, že Relleciga jsou exkluzivní plavky pro výjimečnou ženu. Adios! Vidíme se na exotické, sluncem zalité Kubě nebo v teploučkém, bylinkami vonějícím wellness.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle