Datum zveřejnění: 12 dubna, 2018

Kolekce svatebních plavek RELLECIGA® Ceremony debutovala na Bratislavských módních dnech

Něžné, svůdné a sexy. Takové jsou naše plavky z kolekce Relleciga Ceremony, která byla inspirována nejkrásnějším dnem v životě ženy – svatbou. Svatební kolekce plavek svojí premiérou vyrazila dech všem, kteří se přišli podívat na Bratislavské módní dny. Naše nádherné “nevěsty” předvedli na molu jedinečné designy, které jsou skutečným skvostem mezi plavkami.

Třináctý ročník Bratislavských módních dní jsme okořenili naší speciální kolekcí Relleciga Ceremony, kterou předváděli slovenské modelky zvučných jmen na čele s ředitelkou Miss Slovensko Karolínou Chomistekovou. Mezi nevěstami nechyběla například bývalá Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, první Vicemiss Universe 2016 Karolína Miková či Lucia Mokráňová. Speciálním výběrem modelek jsme ukázali, že naše plavky sednou na každou postavu jako ulité.

Naše dívky vytvořili svým vystoupením neskutečnou atmosféru, na kterou návštěvníci prohlídky jen tak nezapomenou. Díky smyslné hravosti plavkových outfitů, které byly podtrženy tajemnou romantickou hudbou, jsme dosáhli nečekaný moment překvapení.

Bílá metalická látka spojena s jemnou krajkou, něžnými volány či květinkami připomíná jemnost a krásu nevěsty, která se jménem lásky stává manželkou svého vyvoleného.

Oblíbené klasické trojúhelníkové bikiny jsme doplnili o nové, moderní designy. Krajkové bralety, bandeau s volány či kalhotky s vysokým pasem jsou hitem této sezóny. Vsadit však můžete i na luxusní monokiny, kterými zaujmete na první pohled.

“Tuto kolekci jsme připravovali v průběhu posledních 3 let a obsahuje více než 20 designů. Kolekci svatebních plavek Ceremony jsme vytvořili hlavně z důrazem na pohodlnost a střihovou rozmanitost. Bílé plavky nemusí být nudné, když se zkombinují se správnými doplňky. “

Podívejte se na naši letošní prohlídku našich plavek na jarní části Bratislavských módních dní:

Celkovým styling jsme ukázali, že i něžnost může být sexy. Romantické vlny dokonale zvýraznily jemnost kolekce, kterou jsme doplnili výraznými šperky, tradičními závoji zda svatebními kyticemi ze živých růží. Podvazkové pásy, samodržící punčochy či moderní potah zas zvýraznily ladné křivky.

“Každá nevěsta cítí během svatebního dne výjimečně zejména kvůli krásným bílým šatům. Náš záměr byl vytvořit podobně krásné plavky, ve kterých se bude cítit výjimečně i například během svatební cesty. ” říká ředitel značky RELLECIGA, Marián Glett.

Kolekce svatebních plavek Relleciga Ceremony je oslavou ženskosti, krásy a tajemné intimity. Každá žena se může stát krásnou “nevěstou” a díky našim plavkám nyní dokonce kdykoliv, ať už na dovolené, kde mohou proběhnout například zásnuby nebo během svatební cesty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle