Datum zveřejnění: 18 října, 2023

Mix & Match – které kolekce k sobě ladí a jak je sladit?

Každá z nás sní o tom, že její plavky dokonale zvýrazní její přednosti a nenápadně zakryjí drobné nedostatky. Těžko se nám vybírá tento jeden set, když se nás výrobce snaží omezovat na velikosti S, M, L nebo XL.

Naše tělo je rozděleno do 5 tělesných typů: jablko (postava O), hruška (postava A), přesýpací hodiny (postava X), obdélník (postava H) a sklenice (postava Y). Často je obtížné najít plavky které budou splňovat všechny naše požadavky, protože každá z nás má úplně jinou postavu. Kolika z nás léta zápasí s tím, že jejich plavky mají například krásnou barvu, ale špatně sedí, nebo naopak, sedí skvěle, ale nesedí nám barva či vzor…

S tím je konec! Relleciga se řídí principem MIX&MATCH, což znamená, že kombinujete různé střihy, barvy a kolekce, vytváříte dokonale sladěný komplet plavek a zároveň objevujte svoji originalitu!

Zkontrolujte, jaké barvy vám sluší!

Nejprve si zkusme určit tón pleti, díky čemuž budete umět pochopit, jaké barvy nejlépe zvýrazní vaši přirozenou krásu, barvu pleti, vlasů a očí.

Co je PODTON? Jedná se o barvu pod viditelným povrchem pokožky, která ovlivňuje její celkový tón. Chcete-li ji určit, držte ruku na přirozeném slunečním světle a dívejte se na žíly na zápěstí. Pokud jsou zelenkavé barvy – váš podtón je teplý. Pokud spadnou do modré nebo fialové – váš podtón je chladný. Pokud je však obtížné rozlišit, protože žíly jsou mezi zelenou a modrou, máte neutrální podtón.

S teplým podtónem stojí za výběr barev z teplé palety, jako jsou oranžová, červená, žlutá, růžová. Krásně budou vypadat také barvy země: hnědá, zemitá zelená, zlatá, měděná. Tento tón pleti mají hvězdy jako Gigi Hadid, Blake Lively a Zendaye. Pokud upřednostňujete teplé tóny, řada plavek Relleciga vám dokonale padne vhod spojením hnědé kolekce RELLECIGA se zvířecí kolekcí ANIMAL.

Máme široký výběr metalických hnědých bikin, které se budou na slunečních paprscích nádherně třpytit a zvýraznit teplou barvu pleti. Výběrem spodku nebo vrchu z kolekce ANIMAL docílíme vyvážení barev a zároveň originálního setu, který nám dodá neskutečnou dávku ženskosti, sebevědomí a charakteru! Spolu s dokonalým opalovacím olejem, který posílí a udrží naše opálení, se vás na tento set určitě bude ptát spoustu vašich kámošek.

Se studenými tóny pleti budou nejlépe fungovat všechny mořské a mrazivé barvy, protože vyzvednou skandinávskou jemnost, svěžest a přirozenou záři! Modrá, fialová a pastelové barvy jako růžová a levandule budou v této sezóně must have. Tento tón pleti mají hvězdy jako Nicole Kidman, Cate Blanchett a Scarlet Johanson.

Dokonalou kombinací pro lidi s chladnými tóny pleti bude nejprodávanější kolekce SPLASH, ve které je barevné uspořádání odlišné a jedinečné, čímž se každá položka od sebe liší. Skvěle se hodí k barvám kolekce PASTELS, ve kterých dominuje světle růžová, neobyčejná levandule a božská modrá. Smícháním těchto kapslí získáme krásné mořské duo, které vyrovná tón pleti a pomůže eliminovat nežádoucí tóny pleti, jako je zarudnutí. Použitím jemných pastelů vytvoříte dojem zdravé a rovnoměrné pleti.

Máte-li neutrální typ pleti, máte štěstí! Lidé s tímto podtónem mohou míchat, kolik chtějí a být barevní bez hranic. Ve vašem případě se dá nosit téměř jakákoli barva, i když nejlépe zde budou působit střední a tlumené barvy. Tady se můžeme inspirovat barevnými kombinacemi, které používají hvězdy jako Selena Gomez, Angelina Jolie či Julia Roberts.

Pro ty odvážnější bude skvělou volbou kolekce JUNGLE spojená s kolekcí NEON a doporučujeme zejména neonově zelenou barvu. Tato kombinace dodá trochu exotiky a zvýrazní vaši postavu a opálení. Tropický vzor z kolekce JUNGLE jistě upoutá pozornost a v kombinaci s neonovým topem či spodkem se naše pokožka rozzáří, dodá kontrast a sebevědomí.

Pro fanoušky tlumených neutrálních dvojic doporučujeme kolekci PASTELS v kombinaci s kapslí MALLOW. Pastelový potisk s růžovými květy je nejen roztomilý, ale dodá vašemu plážovému outfitu i jemnost. V kombinaci s pastelovým vrchem nebo spodkem v jednotném odstínu z něj bude vyzařovat letní jemnost a ženskost. Jde o perfektní volbu pro ty, kteří oceňují jemné vzory a zároveň chtějí zazářit na pláži jedinečným, ale decentním způsobem.

Vyberte si střih, který se hodí k vaší postavě!

Svůj podtón už známe, takže teď pojďme najít pro nás ideální střih. Výběr správného typu kalhotek pro různé typy postav může pomoci zdůraznit přednosti postavy a zajistit pohodlí při nošení.

Již víte, že v našem obchodě můžete libovolně kombinovat velikosti bikinových vrchů a spodků. Níže naleznete tipy, jak si vybrat kalhotky pro konkrétní typy postavy a jak si vybrat správný typ podprsenky pro vaše poprsí.

Postava jabka (typ O):

Pro postavu ve tvaru jablka s plnějším bříškem a menšími boky budou tou nejlepší volbou kalhotky s vysokým pasem. Pomohou zakrýt bříško a dodají postavě proporce.

Postava hrušky (typ A):

Pro postavu typu hruška, s plnějšími boky a užším topem budou ideální kalhotky s nižším pasem a širokými boky. Kalhotky se širokými boky vyrovnávají proporce a zdůrazňují pas. Můžeme si vybrat kalhotky na vázání, nízký střih, zavázaná tanga nebo brazilské.

Postava přesýpacích hodin (typ X):

Lidé s postavou přesýpacích hodin, s dobře proporčním pasem a boky mohou nosit různé druhy kalhotek, ale kalhotky uprostřed pasu často vypadají nejlépe. Tady si můžeme vybrat například klasické brazilské plavky, tanga s vysokým pasem nebo brazilské plavky s vysokým pasem. Stojí za to vybrat kalhotky, které zdůrazňují pas.

Obdélniková postava (typ H):

Pro obdélníkovou postavu se stejnou šířkou boků a poprsí budou nejvhodnější kalhotky se středním nebo nižším pásem. Kalhotky se středně vysokým pasem pomohou vytvořit iluzi úzkého pasu zvýrazněním boků. Vyhněte se příliš nízkým kalhotkám, které mohou způsobit, že vaše postava bude méně výrazná.

Postava sklenice (typ Y):

Lidé s tvarem vínové sklenky, s plnějším poprsím a užším pasem by si měli zvolit top, který poskytuje prsům dostatečnou oporu. Brazilské kalhotky s vysokým pasem upoutají pozornost na váš pas. Vyhněte se kalhotkám s nízkým sedem, které mohou zdůraznit vaše bříško.

Tak co si vyberete?

Svůj typ postavy a podtóny již známe, teď už jen stačí vybrat náš nový dokonalý set!

Nezapomínejme však, že se můžeme cítit dobře v barvách z jiných skupin a barvy a vzory, které navrhujeme, se vám nemusí líbit. Nejdůležitější při mixování jsou vaše preference a to, abyste se v tom, co máte na sobě, cítili skvěle.

Naše pohoda a pocit sebevědomí jsou na prvním místě! Pointou MIX&MATCH je, že se konečně můžeme vymanit z velikostního schématu a nedostatku výběru. Toto je čas pro nekonečný výběr barev a vzorů v perfektním střihu a velikostí, které zvýrazní vše, co je pro nás důležité.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle