Datum zveřejnění: 17 ledna, 2018

Nehtové trendy: Co bude out a co in?

Snad každá žena vstupuje do nového roku s novými předsevzetími. Říkáme si: “Začnu chodit do fitka, budu zdravěji jíst, přestanu kouřit …”. Seznam toho, co chceme změnit, častokrát nemá konce. Co kdybychom letos do něj přihodily i větičku “Budu se starat o své nehty”? Ne nadarmo se totiž říká, že upravená manikúra je vizitkou každé ženy. A abychom vám cestu za vašimi krásnými nehty usnadnili, přinášíme vám žhavé nehtové trendy.

Farba roka

Loňskou zelenkavou pomalu, ale jistě vystřídala barva s názvem “Ultra Violet”, abychom byli přesní a zejména češký – ultra fialová s modrým podtónem. Jako barvu roku ji stanovil hlavní institut Pantone. Pokud tedy nemáte rady přílišné střídání barev, které úzce souvisí s ročními obdobími, vězte, že tento rok fialovou na svých nehtech určitě nic nezkazíte.

Označkujte se – loga na nehtech

O tomto nehtovém trendu jste možná četli už loni. Pravda je taková, že podle světových beauty magazínů, se trend “loga na nehtech” udrží a bude převládat. Zda chceme a zda nechceme, značky totiž momentálně vládu světu a v celebritních kuloárech je tento trend vnímán jako skvělý a nápaditý způsob, jak okolí ukázat svou lásku k dané značce. Vzhůru tedy s Rellecigou na nehty!

Klasická a osvědčená červená

Červená je jednoduše nadčasovou barvou a vždy bude mít své stálé a čestné místo mezi nehtovými trendy. Je sexy, vášnivá, energická a zároveň elegantní. Proto není překvapením, že se červená hrdě tyčí v kategorii “nehtové trendy.” Jistě s námi budete souhlasit, že na barvu krvavě červeného vína se můžete vždy spolehnout, protože se jednoduše kombinuje s jakýmkoliv, ať už každodenním nebo společenským, outfitem. Milujeme červenou!

Shimmer, glitter – třpytky jsou zpět!

Pokud si představíte lak na nehty s drobnými stříbrnými či barevnými třpytkami, zřejmě se ocitnete zpět v dobách Spice Girls a zazpíváte si “If you wanna be my lover, you gotta get with my friends”. Nicméně Kim Truong, dvorní manikérka žen z rodu Kardashian tvrdí, že tento třpytivý nehtový trend vstal z mrtvých a oficiálně patří k těm nejžhavějším. Ať už půjdete na letní párty či silvestrovskou oslavu, nic podle ní nedodá vašim nehtům nový rozměr lépe než shimmer a glitter.

Nude & Neutral & Minimalism

Je na vás předchozí trend shimmer a glitter příliš prečačkaný a raději se držíte starého známého “méně je více”? Potěšíme vás. Pokud inklinujete k minimalismu, letos si přijdete na své. Na scénu se totiž opět vrátila francouzská manikútra a tělové, případně jemné pastelové odstíny. Právě takzvaná “nude” barva je podle Toma Bachika, nehtového designéra, který spolupracuje například s Jennifer Lopez či Selenou Gomez tím, co dokonale nechá vyniknout váš jemný, ženský vzhled.

Přirozené, nahé nehty s černými proužky

Posledním nehtovým trendem pro tento rok, který nás zaujal, jsou černé pásky v kombinaci s přirozenými, čirými nehty. Tento styl se za velkou louží stává stejně oblíbeným jako francouzská manikúra. Stačí, když na nehty nanesete průsvitný lak a dále vše necháte na svou kreativitu. Tenkým černým páskem můžete ozdobit všechny nehty nebo třeba jen prsteníček. Stejně je na vás, zda se rozhodnete pro jeden nebo dva pásky, tenké nebo tlusté. Fantazii se přece meze nekladou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle