Datum zveřejnění: 15 března, 2023

Nová kolekce plavek Relleciga 2023!

NOVINKY Relleciga

S radostí vám představujeme mimořádně zářivou kolekci plavek RELLECIGA 2023. Najdete v ní plavky z metalického materiálu v neonově růžovém odstínu, z čokoládově hnědé jemně metalické látky, ze zářivé letní žluté a samozřejmě i nadčasový leopardí vzor. Samozřejmě nechyběly ani nové květinové vzory, které naši značku vystihují!

Vyberte si barvu pro sebe!

Metalická růžová: Často se pojí s ženskostí, představuje soucit, lásku a pečlivé vlastnosti. Dává pocit tepla, něhy a zábavy. Výrazný odstín růžové ztělesňuje sebedůvěru, zatímco třpytivá látka dodává nádech jiskry, takže můžete hrdě přijmout svou ženskost.

Žlutá: Barva slunce a radosti, spojuje se s optimismem, štěstím a kreativitou. Stimuluje duševní aktivitu, podporuje pozitivní přístup a zachycuje esenci letních vibrací. Výrazné odstíny žluté v této kolekci vyzařují energii a živost.

Čokoládově hnědá: barva připomínající zemi, vyvolává pocit stability, spolehlivosti a pohodlí. Symbolizuje sílu, pevnost a spolehlivost. Čokoládově hnědé tóny v této kolekci zachycují tyto kvality, vyzařují sofistikovanost a eleganci. Třpytivá látka dodává plavkám prvek luxusu a posouvá plavky do nových výšin stylu a elegance.

Nadčasový leopardí potisk: potisk, který si vysloužil titul módní klasiky. Jeho ikonický design představuje sílu, sebevědomí a nádech divokosti. Vyzařuje smyslnost a sílu, díky čemuž je odvážným akcentem všude, kde se nosí. Tento potisk byl k dispozici v našem obchodě v minulých letech, ale letos jsme pro vás vyrobili ještě více nových stylů!

KVĚTINOVÉ POTISKY JSOU STÁLE TRENDY!

NEON FLORAL: představujeme vám naši zářivou kolekci plavek Neon Floral, kde se móda snoubí s barevnou zahradou! Neonové odstíny růžové a žluté se navzájem harmonicky kombinují a vytvářejí energické a poutavé duo, díky kterému kolem vás nikdo neprojde bez povšimnutí!

Ať už lenošíte u bazénu nebo si užíváte osvěžující plavání v oceánu, naše plavky s neonovým květinovým potiskem budou toto léto vaší oblíbenou volbou. Živé barvy navozují pocit radosti a pozitivity, dokonale odrážejí nadcházející slunečné dny. Naše kolekce, navržená s důrazem na detail, nabízí řadu stylů, které vyhovují každému typu postavy. Připravte se na otáčení hlav! Předveďte svůj jedinečný styl s plavkami RELLECIGA!

JUNGLE: přivítejte i vy tropický ráj plavek zdobených podmanivou krásou květinového potisku džungle. Představte si, že jste ponořeni do svěžího zeleného listí, obklopeni zářivými květy, které vás přenesou do vzdálené, nezkrotné oázy. Květinový potisk džungle dodává tajemno a půvab, díky čemuž budete středem pozornosti, kamkoli půjdete.

Kromě úžasných barev a třpytivé látky jsou naše plavky pečlivě vyrobeny s ohledem na pohodlí. Podšívka je dokonce na všech plavkách vyrobena z antibakteriálního Milk silk (mléčného saténu), který obsahuje antioxidanty. Každá z nich je navržena tak, aby perfektně seděla, s nastavitelnými ramínky, push-up efektem, podpůrnými kosticemi, díky kterým budete mít jistotu a pohodlí po celý den. Mírně třpytivý materiál jim dodává nádech luxusu, díky čemuž je naše kolekce ideální pro ty, kteří se chtějí na plážích předvádět stylově.

Vrchní díly potěší originálním designem s prostřiženými pásky na výstřihu, volánky či mašlí. Každá z vás si najde střih dokonale přizpůsobený vašemu stylu, v této kolekci nechybí úžasné novinky pro odvážné, ani stará dobrá klasika pro fanoušky minimalismu! Trojúhelníkový střih, bandeau, s výřezy nebo s volány. Máme je všechny!

Díky zkušenostem s navrhováním plavek vznikla kolekce, která bez problémů spojuje pohodlí, funkčnost a nejmódnější vzory a barvy. Od metalické růžové, čokoládově hnědé a sluneční žluté, až po nadčasový leopardí vzor, každá barva a vzor dává našim zákazníkům možnost vyjádřit se a zároveň si užívat kouzlo léta. Postavte se na slunce nebo světlo reflektorů a zachyťte kouzlo této mimořádné kolekce plavek ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle