Datum zveřejnění: 1 června, 2020

Rouška není ostuda: Povyšte ji na módní doplněk!

Časy se mění a situace vyžaduje jasná pravidla. Zatímco před pár měsíci jsme se s rouškou setkali nanejvýš v nemocnici, dnes je nezbytnou součástí našich životů. Dejte jí šanci navzdory všem omezením zazářit!

Zakrýt nos i ústa!

Žijeme zvláštní dobu, na kterou budeme bez pochyb ještě velmi dlouho vzpomínat. Rouška, respirátory či ochranné rukavice nás provázejí kdykoliv během dne a zdá se, že se jich jen tak lehce nezbavíme. Zdraví je na prvním místě, proto nezáleží, jaké roušky používáte, ale na tom, jak s nimi manipulujete. Za každých okolností by mělo zakrývat nos i ústa, ty chirurgické patří po použití do koše, látkové do pračky, která je připraví na další použití.

Na každý den jiné?

A proč ne! Pokud patříte ke skupině lidí, kteří se “roušková módě” postavili čelem a vytáhli ze skříně šicí stroj, tleskáme! Rouška není hanba a při troše fantazie ho ihned dokážete povýšit na módní doplněk. Do práce neutrální, přes víkend barevné a k letním šatům ze stejné látky? Časem tak můžete mít sbírku roušek, ze kterých si budete před odchodem z domu vybírat stejně, jako v případě kabelek a bot.

https://www.relleciga.sk/ruska-tvarove-masky

Prozradí vaši náladu

Zakrývá polovinu obličeje a přestože se hlouběji díváme při setkání do očí, neverbelná komunikace je podstatně omezena. Zkuste rouškou “demonstrovat” nejen náladu a emoce, které prožíváte ale i vkus, který máte. Sáhněte po veselém potisku, látkách s logem či jasným odkazem. Neutrální roušky ozdobte broží, vyšite si na ni jméno a klidně i úsměv.

A přestože se kreativitě meze nekladou, nezapomeňte na to, že dizajn je až na druhém místě. V první řadě by mělo vaše hravé, stylové zda nápaditě ozdobené rouško splňovat všechny hygienické kritéria.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle