Datum zveřejnění: 14 prosince, 2023

Top 10 vánočních filmů a seriálů na Netflixu!

Způsob, jakým konzumujeme audiovizuální obsah, prošel za posledních několik let mimořádnou transformací. Moderní digitální doba přinesla nejen nové technologie, ale také změnila náš přístup k zábavě. V popředí této revoluce je streamovací platforma Netflix, která nejenže způsobila revoluci na trhu, ale stala se také nedílnou součástí našich každodenních zábavných rituálů. V posledních letech se Netflix stal skutečným magnetem pro milovníky filmů a seriálů. Statistiky ukazují, že popularita platformy explodovala a počet předplatitelů i nadále roste. Tento jev lze přičíst mnoha faktorům, jako je dostupnost různého obsahu, původní produkce a pohodlí při používání platformy. Sledování online vs. tradiční kino: Statistika mluví sama za sebe! Kdysi bylo kino hlavním místem, kde se lidé setkávali, aby si vychutnali nejnovější filmovou produkci. Statistiky však v současnosti jasně ukazují, že stále více lidí se díky online platformám rozhoduje pro pohodlí sledování z domova. Je to způsobeno rozmanitostí dostupného obsahu, možností sledování bez reklam a komfortem rozhodování o vlastním filmovém repertoáru. Proto k vám přicházíme s perfektními vánočními TOP doporučeními na Netflixu.

1. “Love Actually” (2003) | hodnocení: 7,6/10

Premiér, který se na první pohled zamiluje do jedné ze svých úřednic… Spisovatel prchající na jih Francie, aby si napravil své zlomené srdce a našel si novou lásku na břehu jezera… Vdaná žena tuší, že její manžel se jí vymyká z pod kontroly… Student, který chce upoutat pozornost té nejnedosažitelnější dívky na škole… Film sestává z několika vzájemně propojených milostných příběhů, které se odehrávají během Vánoc v Londýně. “Love Actually” dýchá vybraným humorem a dotýká se hlubokých témat souvisejících s láskou, rodinou a mezilidskými vztahy. Není to jen film, je to příběh o kouzlu Vánoc, o tom, že láska má mnoho podob a někdy se objeví nečekaně v nejméně očekávaných chvílích a může skutečně pozitivně změnit náš život.

Hrají: Hugh Grant, Liam Neeson, Emma Thompson, Colin Firth, Keira Knightley, Alan Rickman a Bill Nighy.

2. “The Holiday” (2006) | hodnocení: 7,2/10

Příběh dvou hrdinek Iris (Kate Winslet) a Amandy (Cameron Diaz) je prezentován jako jedinečná záměna dvou žen, které si potřebují odpočinout od svých každodenních životů a vztahů. To, co začíná jako náhodné rozhodnutí, se rychle změní ve fascinující dobrodružství. Obě hrdinky zpočátku netuší, jak moc se jejich život změní. Po výměně domů a bydliště začnou obě objevovat nové stránky sebe a svých potřeb a zároveň nečekaně potkají úžasné muže, kteří jejich rozhodnutí mírně překazí. Humor plynoucí z absurdit a překvapivých situací, do kterých se dostávají, dělá z „The Holiday“ skutečnou lahůdku pro fanoušky romantických komedií.

Hrají: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black.

3. “The Family Stone” (2005) | hodnocení: 6,4/10

Netradiční, šarmantní a neskutečně vtipný – takový je „The Family Stone“. Film vypráví příběh muže, který se rozhodne splnit svůj sen o vlastním domě. Když se však s rodinou přestěhuje na nové místo, ukáže se, že budova je plná různých postav – od sebestředních sousedů až po překvapivé události. Je to film, který dokonale pojí rodinné hodnoty s absurdním humorem. Děti milují svérázné postavy a dospělí se smějí na nepředvídatelných dějových zvratech. V tomto filmu určitě není místo pro nudu. Může být rodinná šílenost zdrojem největší radosti? “The Family Stone” dokazuje, že někdy je to šílenství, které činí život ještě krásnějším. Pokud tedy hledáte film, který pobaví celou rodinu, vyberte si tento!

Hrají: Clare Danes, Dianę Keaton, Sarah Jessica Parker, Rachel McAdams, Luke Wilson, Dermot Mulroney.

4. „Holidate” (2020) | hodnocení: 6,2/10

Příběh je o dvou nezadaných, kteří se rozhodnou uzavřít pakt – svátky stráví spolu, aby se vyhnuli společenskému tlaku spojenému se samotou během tohoto výjimečného období. To, co začíná jako výhodná dohoda, se však rychle vyvine v něco mnohem hlouběji. “Vánoční rande” nejsou jen romantickým milostným příběhem, ale také vtipnou cestou vánočním šílenstvím. Tento film dokonale ukazuje, že občasné vzájemné doprovázení se v těžkých časech a sdílení vánoční radosti může vést k nečekaným událostem.

Hrají: Emma Roberts, Lube Bracey, Kristin Chenoweth, Frances Fisher, Manish Dayal.

5. „Four Christmases” (2008) | Hodnocení: 5,9/10

Ve filmu Vaughn a Witherspoon hrají pár, který během svátků tradičně vynechává rodinu a vybírá si tropickou dovolenou. Když však jejich plány zmaří špatné povětrnostní podmínky, pár je nucen navštívit všechny čtyři domovy svých rodin. “Four Christmas” je komedie, která si pohrává s vánočními stereotypy a nabízí spoustu smíchu a vtipných situací. Film dokonale vystihuje směs radosti a chaosu, která provází oslavy s blízkými.

Hrají: Reese Witherspoon, Vince Vaughn.

6. „Love Hard” (2021) | Hodnocení: 5,9/10

Hlavní role ve filmu ztvárňují Nina Dobrev a Jimmy O. Yang, kteří přinášejí na plátno autentičnost a kouzlo svých postav. Příběh je o dvou stydlivých přátelích, kteří se rozhodnou vytvořit falešný vztah, aby se vyhnuli nepříjemným otázkám svých rodin během blížících se svátků. Avšak to, co začíná jako falešná romance, se rychle stane něčím mnohem hlubším. “Love Hard” je film, který si pohrává s konvencí tradiční romantické komedie, která přináší prvky překvapení a moderní mezilidské dynamiky. S humorem, vroucností a nádechem šílenství tato inscenace dokonale zachycuje současné výzvy lásky a vztahů.

Hrají: Nina Dobrev, Jimmy O. Yang, Darren Barnet, Mikaela Hoover, Harry Shum Jr.

7. „The Noel Diaryl” (2022) | Hodnocení: 5,4/10

Nejnovější díl v režii Nicka Cassavetese nás zavede do magického světa emocí a romantiky. V hlavních rolích jsou talentovaní herci a jádrem děje je neobyčejný příběh o vztazích, těžkých rozhodnutích a magii prázdnin. „Noelův deník“ z roku 2022 je moderní verzí klasického milostného příběhu, ve kterém si každý najde to své. Tento film spojuje výjimečné scény, krásnou hudbu a hluboké emoce a vytváří nezapomenutelnou cestu časem a pocity. Zapněte si bezpečnostní pásy na této cestě plné vánoční magie, lásky a emocí, protože „Noelův deník“ z roku 2022 se zdá být jedním z nejmilejších filmů této sezóny. Dokáže láska obstát ve zkouškách času? To zjistíte, když se ponoříte do tohoto filmového mistrovského díla, které jistě zanechá stopu ve vašich srdcích.

Hrají: Justin Hartley, Barrett Doss, Bonnie Bedelia, James Remar.

8. „The Holiday Calendar” (2022) | Hodnocení: 5,6/10

Půvabná inscenace v režii talentovaného tvůrce nás zavede do zasněžené krajiny snů, kde se kouzlo Vánoc prolíná s teplými chvilkami a tajemstvími lásky. V hlavních rolích se představí hvězdy, které diváky určitě zahřejí u srdce a děj se soustředí na rodinu, která objeví tajemný adventní kalendář, který splní jejich nejhlubší přání. S každým otevřením okna získávají rodinné vztahy novou záři a láska, laskavost a společné chvíle se stávají skutečným pokladem. “Vánoční kalendář” je příběh o magii, která dokáže proměnit ty nejobyčejnější chvíle v něco výjimečného. Tento film slibuje, že přinese porci úsměvu, emocí a vánoční vřelosti a zanechá v divácích pocit, že svátky jsou časem pro sdílení radosti a lásky.

Hrajú: Kat Graham, Quincy Brown, Ron Cephas Jones, Genelle Williams.

9. „Let it Snow” (2022) | Hodnocení: 5,4

Na obzoru se objevuje nejnovější vánoční klenot – „Let It Snow“ z roku 2022. V režii Chrise Nelsona nás zavede do kouzelného světa zimního kouzla, kde se láska, přátelství a vánoční magie prolínají do jednoho nezapomenutelného příběhu. V hlavních rolích se představí talentovaní herci a děj se vyvíjí kolem skupiny přátel, kteří stráví zimní víkend v kouzelném městečku. Během tohoto dobrodružství překvapivé události, nečekané setkání a nečekané románky přinutí každého hrdinu objevit o sobě a ostatní něco jedinečného.

Hrají:Mitchell Hope, Isabela Merced, Kiernan Shipka, Jacob Batalon, Matthew Noszka.

10. „Falling for Christmas” (2022) | Hodnocení: 4,8/10

V hlavních rolích se představí talentovaní herci a děj se zaměřuje na dvě postavy, které se náhodně utkají v malebném městečku o prázdninách. S každým dalším dnem se vztah mezi nimi rozvíjí a odhaluje magický potenciál lásky na těch nejneočekávanějších místech. „Falling for Christmas“ je romantický příběh o tom, jak mohou svátky přinést nejvíce překvapení v těch nejméně očekávaných chvílích. Tento film divákům slibuje záběry, které zahřejí u srdce, malebné zimní krajiny a poselství, že láska může být tím nejkrásnějším darem, jaký můžeme dostat.

Hrají: Lindsay Lohan, Chord Overstreet, George Young, Jack Wagner.

Připravte si občerstvení a objevte nové chutě!

Před promítáním filmu si večer můžete ještě ozvláštnit přípravou tematického občerstvení! Od klasických pukanců až po vlastnoručně připravené mini hamburgery nebo lahodné nachos s guacamolem – výběr je široký.

Nejenže dodáte večeři chuť, ale navodíte také atmosféru kina! V současnosti je Netflix nejen streamingovou platformou, ale dokonce i prvkem masové kultury. Je to místo, kde se potýká technika, zábava a společné chvíle. Bezpochyby jde o revoluční způsob trávení času, který nám umožňuje přístup do nekonečného světa filmů a seriálů, aniž bychom opustili domov. Není přece to nejdůležitější – užít si ty nejlepší produkce v pohodlí domova?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Relleciga - Všechna práva vyhrazena. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle